GEALAN S 9000 IQ

Nový GEALAN systém S 9000 - jako kombisystém s konstrukční hloubkou 83 mm - sdružuje stejnou měrou vlastnosti a přednosti středového a dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka, šest profilových komor v rámu a křídle a tři kontinuální těsnicí roviny jsou zárukou vynikající tepelné izolace. Tato okna uspokojí i nejvyšší nároky.

Popis

Optimální tepelná izolace

Vyvinutí systému s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi není náhoda, ale výsledek cíleného vývoje. Úspěch nám dává za pravdu. Četné výpočty prokázaly vynikající tepelně izolační hodnoty. Od začátku bylo cílem vývoje dosáhnout tepelně izolační hodnoty Uf - 0,92 W/m²K při standardní kombinaci s ocelí, a tím i využitelnosti v pasivních domech. To se podařilo kombinací všech inovativních detailů v koncepci systému.

Tajemství spočívá v detailu

Systém S 9000 disponuje inteligentní koncepcí těsnění se třemi kontinuálními těsnícími rovinami. Kvůli zlepšení tepelné izolace je křídlo už z výroby navíc vybaveno těsněním v drážce křídla. Vysoká hloubka vsazeného skla s mírou zapuštění 26 mm zajišťuje zlepšenou tepelnou izolaci.

Vylepšená statika díky STV®, statickému suchému zasklení

U zvolené lepicí techniky STV® (statické suché zasklení), vyvinuté firmou GELAN, se jedná o lepení skla do profilu křídla pomocí lepicí pásky vyvinutého speciálně pro konstrukci oken, při zachování obvyklého vypodložení skla. Vlepením skla do profilu křídla se tuhost tabule skla přenese na křídlo a celý systém je stabilnější. Tak mohou být zhotovovány standardní prvky zcela bez oceli. Kombinací STV® s ocelí v křídle jsou realizovatelné obzvláště velké okenní prvky.

Rozsáhlé příslušenství

Ke konstrukční hloubce 83 mm je k dispozici už při uvedení na trh rozsáhlá nabídka nutného příslušenství, např. rozšíření rámů, 90° řešení rohů, spojování rohů pod variabilními úhly, statické spojování a spodní podkladní profily.

Četné fóliové dekory, které překvapí svou přirozeností

Pro všechny, kteří si zakládají na přirozeném vzhledu, aniž by se chtěli vzdát předností moderních okenních systémů, existují plastová okna s dekorem dřeva. To je ta správná volba. Je jedno, zda pro renovaci staršího domu nebo pro plánovanou novostavbu, okna GEALAN s dekorem dřeva přesvědčí v optickém i funkčním ohledu. Doporučují se jak coby klasický stylový element při renovaci starých domů, tak i při dotváření rázu krajiny. Okna s dekorem mají všechny pozitivní vlastnosti moderních plastových oken a zároveň dekorativní vzhled dřeva.

Standardní pasivní dům se systémem S 9000

Nový systém S 9000 od firmy GEALAN disponuje 6 komorami v rámu a křídle, optimální ocelovou výztuží, vysokou mírou zapuštění skla a promyšlenou technologií těsnění, inovativním, moderním uspořádáním profilů, které umožňuje co nejlépe a přitom hospodárně uspokojit vysoké nároky na okna ve standardních pasivních domech. Další informace získáte v odkaze Optimální tepelná izolace.