Vchodové plastové dveře

Dveře z profilů TROCAL a GEALAN jsou vyráběné z toho nejmasivnějšího profilu, který se vyrábí. Díky této tuhosti Vám zaručujeme, že Vaše vhodové dveře budou vysoce odolné proti každodenní námaze i případným snahám lupičů a nejspíš Vás přežijí. 

Plastové profily splňující všechny požadavky na stavbu prvotřídních vchodových dveří. Důležitým aspektem je přitom stabilita a torzní tuhost konstrukce. Tu dosahujeme především zabudováním svařovatelných rohových spojek. Rohové spojky mají za úkol pevné a velkoplošné spojení ocelové nebo hliníkové výztuže v rozích. U některých typů dveří dosahujeme tuhosti srovnatelné s dveřmi hliníkovými. 

Konstrukce je doplněna vysoce funkčním těsnícím systémem a širokou nabídkou příslušenství, hliníkových prahů od 15 do 45 mm. Dveře odpovídají požadavkům normy DIN 18103 a garantují tímto zvýšenou odolnost proti vloupání. 

Robustní plastové spojky svařené v rozích a kovová výztuž garantují stabilitu. Klika se štítkem, vložka a zámek vytvářejí promyšlený bezpečnostní systém. Univerzální systém pantů skrývá inovativní techniku. Vyniká stabilním a bezpečným uchycením křídla dveří. Vynikající izolační hodnoty jsou dosaženy perfektním těsnícím systémem a hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem. Individuálního designu jednotlivých dveří je možné dosáhnout především různými typy dveřních výplní.

Ukázky dveřních výplní